Старий Київ - серце України

Мітинг

 

21 квітня 2012р. на Михайлівській площі Києва відбувся мітинг проти руйнування Андріївського спуску. Майже півтори тисячі киян зібралися біля пам’ятника Княгині Ользі з національними прапорами в руках, з плакатами, на яких було написано «Наш Андріївський спуск», «Живи сьогодні так, щоб з достоїнством дивитись в очі завтра», «Старий Київ – серце України» та інші.

Підтримати протестуючих прийшов і лідер політичної партії «Удар» Віталій Кличко, який висловив думку щодо зміни законодавства «Про основи містобудування».

Після проведення заходу на Михайлівській площі учасники завершили свій протест мітингом біля столичної мерії, вимагаючи відставки голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова. При цьому кияни скандували: «Попова у відставку», «Київ – киянам», «Киян багато, нас не подолати».

Також учасники розвернули біля входу КМДА транспарант, на якому майорів напис «Геть режиму руйнування». Організатори акції закликають учасників акції об’єднуватися, якщо столична влада не буде прислухатись до вимог мешканців міста щодо збереження історичної частини Києва.

У зв’язку з цим організатори також закликають інформувати всіх, кому не байдужа доля Києва, як під час особистої розмови, так і за допомогою Інтернету. Акція протесту пройшла без порушень громадського порядку.

 

Соціальний захист громадян