Матерів маленьких дітей раніше відпускатимуть з роботи

 

Зараз на Україні склалась ситуація за якої на жінок окрім притаманної функції по вихованню дитини та збереження домашнього затишку, покладені додатково завдання заробляння грошей адже, через нестабільну економічну ситуацію подружжя не може собі дозволити розкіш, коли працює лише один член сім’ї.

Зазвичай обов’язок забрати дитину з дитячого садку покладається знову ж таки на жінку, яка зазвичай не може цього здійснити без шкоди для своєї роботи. 

Народний депутат України Лук’янова К.Є. перейнялася нелегкою долею жінок, які мають дітей дошкільного віку.  

Так, 5 квітня поточного року в парламенті був зареєстрований законопроект «Про внесення зміни до статті 56 Кодексу законів про працю України щодо неповного робочого часу для жінок, що мають дітей дошкільного віку» спрямований на захист трудових та соціальних прав жінок, що мають дітей дошкільного віку.

Законопроектом пропонується доповнити статтю 56 Кодексу законів про працю України положенням про встановлення додаткового права жінки, яка має дітей дошкільного віку працювати до 17:00.

Як вважає Лук’янова К.Є., прийняття даного законопроекту встановить додатковий захист трудових прав жінок, які отримають можливість без шкоди для своєї роботи забирати дітей з дитячих садків та інших закладів дошкільної освіти.

 

Соціальний захист громадян