Україна повінстю перейде на йодовану сіль

 

Україна розташована у зоні природного йододефіциту. Він зумовлений низьким вмістом йоду в ґрунті й воді, а відповідно - у продуктах харчування місцевого походження: рослинах, м’ясі та молоці тварин.

Сьогодні дефіцит йоду відчуває близько 70% населення України. Щоденна нестача кількох десятків мікрограмів йоду в харчуванні може призвести до незворотних порушень розвитку і функціонування організму людини. 

Невирішеність до цього часу на державному рівні питання про компенсацію природного дефіциту йоду в масштабах країни створює умови для невідворотної деградації суспільства через те, що: 

- недостатнє споживання йоду молодими жінками знижує їхню здатність мати дітей. Якщо все-таки вдається завагітніти, брак йоду в організмі жінки провокує викиди й мертвонародження, формує вади фізичного і психічного розвитку майбутньої дитини — аж до кретинізму. Навіть легкий дефіцит йоду в організмі матері не дає реалізуватися інтелектуальним можливостям дитини, закладеним на генетичному рівні; 

- в умовах нестачі йоду діти швидко втомлюються й виснажуються. Їм важко зосереджувати увагу, аналізувати і запам’ятовувати інформацію, отримувати нові знання і навички; 

- для дорослої людини брак йоду в організмі означає ослаблення імунітету, швидку втомлюваність, погіршення пам’яті і в результаті – значне зниження працездатності, яка необхідна для власного розвитку, повноцінного життя; 

- харчування із вживанням йодованої солі покриває дефіцит йоду і не перевищує оптимального рівня надходження його в організм. Йод, що не використовується щитоподібною залозою,  виводиться із сечею.  

В результаті йодного дефіциту і внаслідок зниження продуктивності праці Україна щорічно втрачає 36,5 млн.дол.США. Це становить 5,7 мільйонів робочих днів щорічно/.

Прогнозована користь запровадження оптимального йодного харчування в Україні становитиме біля 205 млн.дол.США за 10 років (припущення, що 90% населення вживатимуть йодовану сіль і економія від втрат продуктивності праці становитиме  принаймні 80% від розрахункових 36,5 млн.дол.США). При цьому враховується, що користь зростатиме поступово і сягне максимального значення на п’ятий рік впровадження.  

Соляна промисловість України має необхідний потенціал, щоб цілком забезпечити йодованою сіллю населення та харчову промисловість країни. На сьогодні виробництво солі складає близько 3 млн. тонн на рік, і експортується більш ніж у 20 країн світу.  

З метою впровадження в Україні нормативно-правового механізму оптимального йодного харчування шляхом обов’язкового використання йодованої солі у харчовій промисловості,  закладах громадського харчування та її реалізації у роздрібній торгівлі народними депутатами подано до Верховної ради відповідний законопроект. 

Слід також врахувати, що в Україні тривалий час проводиться  широка   освітньо-інформаційна робота щодо необхідності запровадження оптимального йодного харчування на основі споживання йодованої солі,  яка підтримується видатними науковцями у сфері охорони здоров’я, харчової промисловості, а також багатьма  громадськими організаціями.  

Законопроект доповнює  Закон України «Про безпечність та якість харчових продуктів» статтею 27-1 «Вимоги до виробництва харчових продуктів для забезпечення оптимального йодного харчування», що впорядковує нормативно-правові основи забезпечення оптимального йодного харчування через запровадження застосування йодованої кухонної солі у сферах харчової промисловості і громадському харчуванні, реалізації її у роздрібній торгівлі з метою отримання населенням необхідної кількості йоду із готових продуктів харчування, таких як хліб, м'ясо, сир і молочні продукти тощо для  подолання природного йододефіциту. 

Прийняття цього законопроекту на думку його авторів, сприятиме поліпшенню загального здоров’я громадян, усуненню загрози інтелектуальної катастрофи в Україні, збільшенню народжуваності здорових дітей, підвищенню продуктивності праці дорослого населення країни, зменшенню навантаження на Державний бюджет і покращенню економічних і соціальних показників.