Автостанції знизять ціни на квитки

Автостанція

 

Згідно ст. 36 Закону України "Про автомобільний транспорт" до обов'язкових послуг, що повинні надаватися автостанціями автомобільному перевізнику, належать: продаж квитків, організація прибуття та відправлення автобусів, інформація водія щодо умов дорожнього руху на маршрутах. Автостанції співпрацюють з перевізниками: як платниками ПДВ, так і неплатниками ПДВ.

До 2011 року підприємство, яке є платником податку на додану вартість, нараховувало ПДВ на автостанційні послуги, які надає перевізникам.

Після введення в дію Податкового кодексу України Державною податковою службою України було надано роз'яснення, згідно якого автостанція повинна нараховувати ПДВ на вартість проїзду перевізників платників єдиного податку і вносити його в бюджет. Ці роз'яснення стосувались автостанцій, відносини яких з перевізниками регулюються договором доручення.

Проте відносини автомобільного перевізника, що здійснює перевезення пасажирів на маршрутах з автостанціями згідно ст. 32 Закону України "Про автомобільний транспорт" та п. 114 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту регулюються договором про надання автостанційних послуг, а не договором доручення.

Згідно роз'яснень Державної податкової адміністрації, базою оподаткування податком на додану вартість у автостанцій за операціями з продажу квитків є вартість пасажирського квитка.

Таким чином, якщо перевізниками виступають особи, не зареєстровані платниками ПДВ, то автостанція додатково повинна нараховувати ПДВ на тариф перевізників та перераховувати його до бюджету.

В результаті виконання автостанціями рекомендацій Державної податкової адміністрації в деяких областях, вартість квитка платників єдиного податку на автостанціях збільшилась на 20 %, в той час як у перевізників вона залишилась без змін.

Ці події спровокували встановлення різної вартості квитка на автостанції та поза її межами, і як наслідок - відтік пасажирів з автостанцій. Так з початку року зменшення відправлених пасажирів на автостанціях склало 8 %, а за останні два місяці - 15 %. Значна маса пасажирів здійснює посадку за межами автостанцій і підбирається водіями автобусів, без надання квитків.

За таких умов ці події безперечно приведуть до занепаду автостанційної мережі і як наслідок - скорочення чисельності автостанцій в зв'язку із їх збитковістю.

Слід зауважити, що до введення в дію Податкового кодексу України ДПА України надавало роз'яснення, що базою для оподаткування ПДВ у автостанцій є та частина коштів, яка отримана автостанцією як компенсація вартості фактично наданих послуг з продажу квитків, а не вся вартість квитка.

Також згідно із Законом України N 4014-VI від 04.11.2011 р. Розділ XIV Податкового кодексу України доповнено главою 1 "Спрощена система оподаткування, обліку та звітності".

Згідно п. 3 Стаття 297.1 розділу XIV платники єдиного податку звільняються від обов'язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з таких податків і зборів:

3) податку на додану вартість з операцій з постачання товарів, робіт та послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, крім податку на додану вартість, що сплачується фізичними особами та юридичними особами, які обрали ставку єдиного податку, визначену підпунктом 1 пункту 293.3 статті 293 цього Кодексу.

Крім того, підпункт 2 пункту 293.3 ПКУ чітко указує, що відсоткова ставка єдиного податку для третьої і четвертої груп платників єдиного податку встановлюється у розмірі:

1) 3 відсотки доходу - у разі сплати податку на додану вартість згідно з цим Кодексом;

2) 5 відсотків доходу - у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку.

Вартість квитка - це сума, що складається з вартості проїзду автобусом - послуги перевізника;

автостанційного збору, плати за послуги з попереднього продажу квитка - послуги автостанції.

Якщо перевізниками виступають особи платники єдиного податку, то згідно із п. 3 ст. 297.1 ПКУ, вони звільняються від обов'язку нарахування ПДВ за свої послуги.

Автостанції, які зареєстровані платниками ПДВ, нараховують за свої автостанційні послуги ПДВ та сплачують його до бюджету.

Таким чином автостанція при нарахуванні ПДВ на всю вартості квитка, обкладають послуги перевізника - платника єдиного податку, які звільнені від нарахування ПДВ згідно п. 293.3 та п. 3 ст. 297.1 ПКУ. Має місце подвійне оподаткування.

З огляду на це народним депутатом В. А. Даниленком до Верховної Ради внесено проект Закону України Про внесення змін до статті 189 Податкового кодексу України (щодо визначення бази оподаткування).

Його метою є внесення змін до статті 189 Податкового кодексу України, для належного визначення бази оподаткування автостанцій, що унеможливить подвійне оподаткування та будуть сприяти розвитку автостанцій на території України.

Пан Даниленко пропонує внести зміни до статті 189 Податкового кодексу України шляхом доповнення її новим пунктом 189.13, у якому передбачити, що у разі, якщо платник податку здійснює операції з постачання послуг з продажу проїзних квитків особам, які не зареєстровані як платники податку, об'єктом оподаткування такого платника податку є частина коштів, отримана як компенсація вартості фактично наданих послуг з продажу квитків.

Прийняття такого законопроекту буде сприяти належному визначенню бази оподаткування для автостанцій України, що надасть додаткові можливості для розвитку послуг та рівня обслуговування.

 

Соціальний захист громадян