Залізничні переїзди стануть безпечнішими

 

Резонансна подія сталася 12 жовтня 2010 року на автодорозі Городище-Марганець поблизу с. Максимівка Дніпропетровської області коли автобус водій якого, проігнорувавши увімкнену звукову та світлову сигналізацію, виїхав на залізничний переїзд, що не охороняється, де скоїв зіткнення з локомотивом.

Унаслідок ДТП водій та 44 пасажири автобуса загинули, 8 пасажирів автобуса отримали тілесні ушкодження.

Саме після цієї події була створена Урядова комісія з розслідування причин дорожньо-транспортної пригоди, за рішенням якої було розроблено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення адміністративної відповідальності за порушення правил руху через залізничні переїзди та перевезень пасажирів автомобільним транспортом».

Як показує практика, існуючі заходи адміністративного впливу, передбачені Кодексом України про адміністративні правопорушення за порушення правил проїзду залізничних переїздів та перевезень пасажирів автомобільним транспортом, є недостатніми і потребують посилення.

Так, якщо у 2009 році у зв'язку з прийняттям Верховною Радою України 24 вересня 2008 року Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху» спостерігалося стрімке зменшення кількості ДТП, у тому числі з тяжкими наслідками, то у 2010 році аналіз аварійності вказує на зменшення динаміки зниження кількості, а ДТП з тяжкими наслідками через порушення водіями транспортних засобів порядку руху через залізничні переїзди – навіть на зростання у 3 рази. При цьому кількість загиблих в таких ДТП збільшилася у 13 разів, а травмованих – у 8.

Також у 2010 році збільшилася майже у 2 рази кількість загиблих у ДТП з вини водіїв автобусів. Таким чином, законодавчі зміни 2008 року поступово втрачають свій вплив на учасників дорожнього руху, що потребує відповідного законодавчого реагування.

Метою законопроекту є посилення адміністративної відповідальності за порушення правил проїзду залізничних переїздів та перевезень пасажирів автомобільним транспортом, особливо в нічний час (з двадцять другої до шостої години) і, як наслідок, підвищення безпеки пасажирських перевезень як автомобільним, так і залізничним транспортом, збереження життя і здоров'я громадян, майна та рухомого складу автомобільного і залізничного транспорту, а також підвищення ефективності впливу на дисципліну учасників дорожнього руху.

Відповідний закон було прийнято на засіданні Верховної Ради 23 лютого 2012 року. Він сприятиме запобіганню вчинення правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху, підвищенню рівня відповідальності громадян, зміцненню законності та вихованню громадян у дусі неухильного дотримання вимог законодавства.

Закон має забезпечити збереження людського та матеріального потенціалу країни за рахунок зниження рівня аварійності на пасажирському транспорті, у тому числі залізничному, а також тяжкості наслідків дорожньо-транспортних пригод.

 

Соціальний захист громадян