Податкова спростить процедуру подання звітності

 

Після ведення в дію Податкового кодексу України суспільство зіштовхнулося з низкою проблем.

Та не лише платники податків потерпають від головного болю, викликаного новим Податковим кодексом.Зростання навантаження на працівників податкових органів також пагубним чином впливає на всю роботу податкової системи. Черги платників з метою здачі звітності зумовлюють негативні настрої, що унеможливлює встановлення атмосфери взаємодії представників податкової служби з платниками податків та підвищення рівня законослухняності суб’єктів оподаткування.

Саме з метою спрощення порядку звітування платників податків, у яких тимчасово відсутні економічні обороти та об’єкти оподаткування народним депутатом Самойленком Ю.П. до Верховної Ради був внесений проект закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо спрощення порядку звітування платників податків)”.

Законопроектом пропонується внести зміни пунктів 46.1 та 46.5 Податкового кодексу України, якими встановлюється поняття податкової звітності та регулюється порядок затвердження її форм.

Прийняття цього законопроекту дозволить спростити процедури звітування платників податків, у яких тимчасово відсутні економічні обороти та об’єкти оподаткування. Це призведе до зниження фіскально-адміністративного навантаження в частині підготовки, подання та адміністрування податкових декларацій з нульовими значеннями.

 

 

Соціальний захист громадян