Захист персональних даних. Проблеми тільки починаються …

 

Всі ми пам’ятаємо довжелезні черги в передпокій Державної служби з питань захисту персональних даних на при кінці 2011 року.

Тоді добросовісні столичні підприємці намагалися зареєструвати свої бази персональних даних, ще до кінця не розуміючи, що це таке.

 

Прийшов новий рік і виявилося, що реєстрація баз персональних даних це лише перший крок на шляху до тісної співпраці з новоствореною Службою, вистеленого штрафними санкціями та навіть кримінальною відповідальністю.

Отже, проблеми тільки починаються. Так на початку 2012 року був прийнятий довгоочікуваний Порядок обробки персональних даних, який викликав більше питань ніж повинен був надати відповідей.

 

Набрали чинності зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України, якими введена адміністративна та кримінальна відповідальність за порушення вимог законодавства у сфері захисту персональних даних.

Відтепер незначні порушення в сфері захисту персональних даних тягнутимуть за собою десятки тисяч гривень адміністративних штрафів. А для злісних порушників – навіть кримінальний строк.

Оскільки, Служба з невеликою охотою розкриває всі таємниці своєї майбутньої діяльності, на допомогу стають юридичні компанії, які найбільш наближені до Державної служби з питань захисту персональних даних та навіть мають в своєму арсеналі лекторів-спеціалістів з цієї ж Служби.

Одна з таких компаній має намір провести Семінар з питань захисту персональних даних.

Семінар відбудеться 11 лютого 2012 року за адресою м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 55 в приміщення Київської торгово-промислової палати.

Порядок денний:

1. Поняття «персональні дані». Відомості, що відносяться до персональних даних. Виникнення права на обробку персональних даних. Згода суб’єкта персональних даних як підстава виникнення права на використання персональних даних. Випадки, коли необхідно отримувати згоду суб’єкта персональних даних. Права суб’єктів персональних даних та обов’язки володільців баз персональних даних. Питання-відповіді.

13-00 - 14-30

2. Особливості реєстрації баз персональних даних у Державному реєстрі баз персональних даних: вимоги нормативно-правових актів, практичні поради з реєстрації. Питання-відповіді.

14-30 - 15-00

Кава-брейк

15-00 – 15-30

3. Типовий порядок обробки персональних даних у базах персональних даних. Особливості обробки персональних даних у системах відеоспостереження, різних сферах діяльності суб’єктів господарювання. Питання-відповіді.

15-30 - 16-30

4. Функції Державної служби України з питань захисту персональних даних, зокрема контролю за дотриманням законодавства у сфері захисту персональних даних.

16-30 – 17-00

5. Відповідальність за порушення вимог законодавства у сфері захисту персональних даних. Підсумкове обговорення

17-00 – 17-30

Семінар проводить спеціаліст державної служби з питань захисту персональних даних.

Як стати учасником семінару:

 1. Зателефонуйте до нашого спеціаліста та пройдіть первинну реєстрацію.
 2. Отримайте рахунок та сплатіть його в будь-якому відділенні банку.
 3. Після підтвердження платежу ми зв’яжемось з Вами та остаточно підтвердимо Вашу участь у семінарі.

Реєстрація:

Попередня реєстрація обов’язкова.

моб. 066 781 37 03
моб. 098 208 88 13
e-mail: mpvitalik@gmail.com

Кількість місць обмежена.