Віфлеємський вогонь миру прибув до міста Лева

 

Сьогодні львівські пластуни отримали Віфлеємський вогонь миру від своїх польських колег. Офіційна передача відбулася на українсько-польському кордоні на митному переході Рава-Руська о 13.00, повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Після цього Віфлеємський вогонь миру відправився в Собор святого Юра, і залишать його там на зберігання.

Лише 3 січня 2012 року вогонь передадуть громаді міста. Однак, до цього часу Віфлеємський вогонь встигне побувати у дитячих будинках, інтернатах, а також буде переданий у всі церкви Львова.

Вперше Віфлеємський вогонь миру потрапив до України у 1992 році, однак офіційний відлік ведеться з 1998 року, коли відбулася офіційна передача на українсько-польському кордоні від польських скаутів до українських пластунів.

Саме члени Національної скаутської організації України поширюють Віфлеємський вогонь по Україні, передають його українській громаді, церквам, заносять до дитячих притулків, лікарень, «щоб ті, хто перебувають далеко від своїх родин, могли відчути тепло Віфлеємської зірки».

Представники Пласту зазначають, що головна мета передачі вогню – це передача тепла, миру та злагоди, а також душевного спокою, любові до людей і до світу. У скаутському поясненні – палаючий вогник символізує очікування в період посту, повну жертовність.

Нагадаємо, що в столиці вогник миру засяяв ще 17 грудня.

 

Соціальний захист громадян