Верховна Рада «за» ЗМІ

 

Верховна Рада спростила роботу ЗМІ, коли прийняла за основу постанову(проект № 9311), що доручає Кабінету Міністрів вжити заходів щодо припинення перевірок ЗМІ під час виборчої кампанії народних депутатів України.

Відповідне рішення депутати ухвалили сьогодні, в першому читанні, підтримавши документ 280 голосами, повідомляє інформаційна агенція ГолосUA.

Автори проекту постанови – група депутатів фракції БЮТ. Згідно з постановою, необхідно припинити перевірки (але це ще не означає що до рекомендацій прислухаються, оскільки питання перевірок регулюються законами) ЗМІ податковій службі та Національній раді з питань телебачення та радіомовлення на період проведення передвиборчої кампанії по виборах народних депутатів України в 2012 році.

Відповідно до пояснювальної записки документа, постанова прийнята для «усунення правових, адміністративних, економічних та організаційних перешкод», з метою створення належних умов творчої діяльності журналістів, забезпечення плюралізму думок в матеріалах друкованих та електронних ЗМІ у висвітленні виборів-2012, а також недопущення припинення діяльності ЗМІ інакше як за рішенням їхнього засновника (співзасновників) або суду. 

 

Соціальний захист громадян