Українці зможуть самі обрати собі юриста

Сьогодні 5 грудня 2011 року в Україні стартував унікальний проект «Обери собі юриста». Відтепер кожен українець, який зіштовхнувся з проблемою юридичного характеру може зайти на сайт http://vim-legis.com та обрати юриста для вирішення своїх проблем.

Також можна отримати безкоштовну юридичну консультацію від одного або кількох юристів одночасно.

Автори проекту стверджують, що ідея створення такого сайту обумовлена двома суттєвими факторами.

По-перше, ні для кого не секрет, що в Україні надзвичайно багато юристів, які не можуть знайти роботу за фахом, в зв’язку з величезною конкуренцією в цій галузі. А ті юристи, яким все таки вдалося знайти роботу за фахом, отримують малі зарплати, що обумовлено тією ж таки конкуренцією. Роботодавці зараз зовсім не цінять спеціалістів цієї галузі. А завдяки цьому проекту юристи зможуть займатись улюбленою роботою ще й самостійно визначати рівень своїх доходів.

По-друге, майже кожен українець рано чи пізно зіштовхується з юридичною проблемою. Для їх вирішення вони зазвичай ідуть до юридичних фірм, яких, варто відмітити, теж надзвичайно багато. Сплачуючи рахунок за надані послуги, прості українці беруть на себе частину розходів юридичної фірми. Адже в ціну наданих послуг включають: оренду приміщення, заробітна плата юристів та іншого персоналу, розходи на канцелярію та інші предмети існування фірми.

На сайті все це не потрібно. Є тільки замовник послуг та юрист. А тому ціна за послуги юриста буде значно меншої ніж середня ціна по Україні.

Сподіваємося, що цей проект вирішить юридичні проблеми українців та значно знизить безробіття серед молодих юристів та юристів зі стажем.

 

Соціальний захист громадян