Щорічна відпустка повинна надаватись щороку

Актуальним питанням для кожного працівника є відпустка. Це єдиний промінчик світла в темряві робочих буднів. Відпрацювавши увесь рік і здобувши довгий шлейф неврозів, депресій чи просто хронічний поганий настрій ми часто чуємо, що відпустка відкладається на невизначений час.

Як з цим боротися роз’яснили можновладці Міністерства соціальної політики України.

Посадовці стверджують, що відповідно до ч. 2 статті 12 Закону України "Про відпустки" невикористану частину щорічної відпустки має бути надано працівнику, як правило, до кінця робочого року, але не пізніше 12 місяців після закінчення робочого року, за який надається відпустка.

Отже, ненадання працівнику щорічних відпусток у визначені законодавством терміни є грубим порушенням законодавства про працю, за що роботодавця в установленому порядку може бути притягнуто до відповідальності.

Законодавством також не передбачено терміну давності, після якого втрачається працівником право на щорічні відпустки, воно не містить заборони надавати щорічні відпустки у разі їх невикористання, а тому, якщо працівник з якихось причин не скористався своїм правом на таку відпустку за декілька попередніх років, в тому числі і за 5 чи 10 років, то він має право їх використати, а в разі звільнення йому повинна бути виплачена компенсація за всі невикористані дні щорічних відпусток.

Наша відпустка, як і наш психічний стан, напряму залежить від знання законодавства та від здатності відстояти свої права.

 

Соціальний захист громадян