В Києві почали проводити безкоштовні юридичні семінари для всіх бажаючих

Чи хтось із українців знає, що в багатьох розвинутих країнах світу існує інститут безкоштовної правової допомоги для громадян? І існує він на державному рівні. В США, наприклад, застосовується праця адвокатів, що отримують зарплату від держави, і які працюють в юридичних організаціях і в організаціях громадських адвокатів. У Великобританії безкоштовну юридичну допомогу переважно надають приватно практикуючі адвокати.

Вони здобули своє право на юридичну допомогу. Вони вибороли її у держави за допомогою рухів та демонстрацій.
 

Тепер у Великобританії існують спілки адвокатів, які безкоштовно допомагають бідним клієнтам в якості професійного обов’язку.

Рух за надання безкоштовних юридичних послуг у 60-х і 70-х роках XX століття призвів до федерального фінансування безкоштовної юридичної допомоги в цивільних справах і до фінансування послуг громадських адвокатів із бюджету штату в США, і поширився на весь світ у формі клінічного руху в Канаді, юридичних центрів у Великобританії та громадських юридичних центрів в Австралії.

А чи можемо ми розраховувати на безкоштовну правову поміч? Від держави її сподіватись марно.

Та тішить те, що в Україні все таки є свідомі люди, які прагнуть вивести українське суспільство на належний рівень та проінформувати українців про їхні права.

Так 1 жовтня у Києві за підтримки Центру правової допомоги «Добра справа» пройде безкоштовний юридичний роз’яснювальний семінар для всі бажаючих.

Семінар почнеться о 14:00 за адресою м. Київ, вул. Жилянська, 146.

Зареєструватися на семінар можна за телефонами:

066 781 37 03 або 098 20 888 13 (кількість місць обмежена).