Дитячі товари та презервативи мають подешевшати

16 серпня 2011 набрала чинності постанова КМУ "Питання звільнення виробів медичного призначення від обкладення податком на додану вартість" № 867 від 08.08.2011.

Даною постановою затверджено новий перелік товарів медпризначення, операції з поставки яких звільняються від обкладення ПДВ.

У нього повернуті товари, виключені з колишнього переліку, що діяв з початку серпня 2011 року. Зокрема, до такої продукції належать: вата, марля, бинти, стоматологічні матеріали для пломбування зубів та обладнання, апарати для вимірювання артеріального тиску, різні типи сосок та аналогічні вироби для дітей, пелюшки для немовлят, підгузки, оболонкові контрацептиви (презервативи) тощо.

На виконання даної постанови, прем'єр-міністр Микола Азаров дав доручення контролюючим органам перевірити всіх продавців товарів медичного призначення та дотримання ними відповідної цінової політики.

Текст постанови опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр» від 16 серпня 2011 р. № 149.

P.S. Вчора заходив до аптеки купити чергову упаковку памперсів для дитини - ціни як були високими, так і залишилися. На моє питання чому вони не зменшилися відповідно до вищевказаної постанови КМУ, працівники аптеки повідомили, що ніколи про таку не чули і позавчора їх перевіряла податкова, яка жодних порушень не виявила.

Тож шановні громадяни маємо, що маємо. Як жили в «правовій» державі, так і продовжуємо існувати далі.