Чи законно понаднормово залучати працівників на чергування?

понаднормова працяНерідко багатьом нам доводилося зустрічатися з такою ситуацією, що роботодавець змушує понаднормово залишитися на чергуванні або навіть вийти у вихідний день для цього. Чи законно це?

Наразі порядок залучення працівників до чергування врегульований постановою Секретаріату ВЦРПС N 233 "Про чергування на підприємствах і в установах", яка була прийнята ще 02 квітня 1954 р. і діє в Україні відповідно до Постанови Верховної Ради України "Про порядок тимчасової дії на території України окремих актів законодавства Союзу СРСР" від 12.09.91 р. N 1545 в частині, яка не врегульована законодавством України.

Відповідно до цієї постанови чергування працівників після закінчення робочого дня, у вихідні та святкові дні можуть запроваджуватись у виняткових випадках і лише за погодженням з профспілковим органом.

Чергування полягає в обов'язку працівника знаходитися на визначеному роботодавцем робочому місці з метою вирішення невідкладних питань, не пов'язаних з трудовими обов'язками цього працівника, а також передачі інформації.

При цьому не допускається залучення працівників до чергування частіше одного разу на місяць.

Тривалість чергування або роботи разом із чергуванням не може перевищувати нормальної тривалості робочого часу. Якщо ж працівник залучається до чергування у вихідний чи святковий день, йому повинен бути наданий відгул протягом найближчих 10 днів. Тривалість відгулу повинна дорівнювати тривалості чергування.

Графік чергування затверджується роботодавцем за погодженням з профспілковим органом. Залучення працівників до чергування провадиться за письмовим наказом (розпорядженням) роботодавця, в якому мають передбачатися дні відпочинку, що надаються працівникам за чергування.

При цьому як зазначає Мінпраці в листі від 02.04.2010 р. N 89/13/116-10, чергування у вихідний день не підлягає оплаті, а за нього надається відгул і в табелі обліку використання робочого часу ці години чергування не зазначаються.

Також Міністерство зазначає що норми з урегулювання питання залучення працівників дочергування передбачені у проекті нового Трудового кодексу України, який Комітетом з питань соціальної політики та праці рекомендовано Верховній Раді України прийняти в другому читанні та в цілому.