Отримати земельну ділянку можна за 93 гривні

Всім, хто відповідно до Конституції України, володіє українською землею та тим, хто прагне стати щасливим власником присвячується. Набула чинності постанова Кабінету Міністрів України № 835 від 01.08.2011 р., якою затверджено Порядок справляння плати за надання Державним агентством земельних ресурсів та його територіальними органами платних адміністративних послуг, а також розміри плати за ці послуги.

Так, відповідно до документа видача витягу з Поземельної книги буде коштувати 71 гривню; видача відомостей з документації із землеустрою, включеної до Державного фонду документації із землеустрою, - 59 гривень за один аркуш формату А4, 71 гривню - за один аркуш формату А3, 83 гривні - за один аркуш формату А2, 107 гривень - за один аркуш формату А0.

Видача цих відомостей в електронній формі обійдеться в 20 гривень, як і видача відомостей про межі земельної ділянки (виписки даних на межовий знак).

Послуга з видачі витягу з документації про землеустрій про вартість сільськогосподарських угідь "оцінена" КМУ в 288 гривень.

Державна реєстрація земельної ділянки згідно з постановою коштує 93 гривні, державна реєстрація державного акта на право власності (користування) на земельну ділянку - 102 гривні, державна реєстрація права власності на земельну ділянку, придбану на підставі договору про відчуження або успадковану, - 97 гривень, державна реєстрація оренди земельної ділянки, змін в оренді, розірвання договору оренди - 129 гривень, а оренди землі сільськогосподарського призначення - 50 гривень.

Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки обійдеться громадянам у 32 гривні, а юридичним особам - в 70 гривень.

Постанова діє з 6 серпня 2011 року.

 

Соціальний захист громадян

 

{social}