Створення комісії із соціального страхування

Міністерство праці та соціальної політики України надало роз'яснення щодо нормативно-правових актів, які регламентують порядок створення комісії із соціального страхування підприємства та порядок отримання застрахованими особами та членами їх сімей санаторно-курортного лікування.

Таким чином створення комісії (уповноваженого) із соціального страхування підприємства, установи, організації передбачено Положенням про комісію (уповноваженого) із загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, яке затверджено постановою правління Фонду від 23.06.2008 р. N 25.

Комісія (уповноважений) із соціального страхування підприємства діє відповідно до частини 3 статті 50 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням" (далі - Закон).

Порядок надання застрахованим особам та членам їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду, регламентується статтею 47 Закону та Порядком отримання застрахованими особами та членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду, затвердженого постановою правління Фонду від 25.02.2009 р. N 12.

Детальніше читайте Лист Мінпраці від 27.08.2010 р. N 267/18/153-10.