Держава працевлаштує всіх студентів

Вже напевно немає українця, який би не чув про пенсійну реформу та збільшення пенсійного віку. Можновладці вважають себе реформаторами, чиї імена увійдуть в історію, пенсіонери вкрай незадоволені. Думок багато. Та всі забули про величезний пласт українців, яких ця реформа стосується не менше, а може й більше.

Це українці, які ще тільки починають творити історію та майбутнє нашої держави. Я кажу про студентів, які через затримку пенсіонерів на своїх робочих місцях, ризикують залишитися без роботи.

Кроком на зустріч студентам, які закінчують навчання став проект змін до Закону "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" N 2464-VI, який пропонує група народних депутатів з фракції Партії регіонів законопроектом N 8783.

Проектом передбачається звільнення строком на 1 рік від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування тих роботодавців, які забезпечують молодь першим робочим місцем після закінчення профтехучилищ і вузів.

На думку авторів, такі заходи створять сприятливі умови для працевлаштування молоді, забезпечать її конституційні права, зменшать рівень безробіття та легалізують значну кількість працівників, які працювали без офіційного оформлення трудових відносин.

Не треба забувати й про те, що роботодавці теж зацікавлені в подібних змінах. Хто ж не захоче скинути з себе тягар сплати єдиного соціального внеску, всі нюанси якого ще й досі не опановані бухгалтерами.

Побажаємо успіху народним обранням та будемо з нетерпінням чекати на нові робочі місця.

 

Соціальний захист громадян

 

{social}