Всі магазини облаштують камерами зберігання

магазинУ світлі глобалізації всі ми звикли до комфортних супермаркетів. І те, що раніше ми бачили тільки у кінострічках про щасливу американську буденність, стало для нас невід’ємною частиною існування. Ми звикли до супермаркетів. Ми вже не уявляємо себе без металевих візків, які голосно торохкотять по вузьким проходам магазинів та камер зберігання.

Проте в кожному районі населених пунктів можна знайти магазинчики з прилавками та завжди незадоволеними продавчинями.

Казати про те, що в таких магазинах не потрібні візки для продуктів просто немає сенсу. А от чи потрібні там камери схову та ноу-хау сьогодення – платіжні термінали?

Відповідь на це питання надав Уряд України, який зобов'язав усі торгові об'єкти забезпечити можливість використання в них спеціальних платіжних засобів під час здійснення розрахунків за товари, а також створити умови для зберігання речей покупців в разі заборони входу в торговий зал з товарами, які реалізуються в магазині.

Це закріплено постановою Кабінету Міністрів N 706 від 29 червня 2011 року.

Згідно з документом всі магазини повинні забезпечити доступ покупців до торговельного залу без здавання особистих речей, окрім тих, реалізація яких у ньому здійснюється.

Будемо з нетерпінням слідкувати за впровадженням цього нормативного акту в життя та спостерігати як жінки-продавці радянської закалки приймають платежі кредитними картками.

 

Соціальний захист громадян

 

{social}