Оплата лікарняних під час простою підприємства

Питання соціальної захищеності працівників у зв'язку із оформленням простою на підприємствах, установах, організаціях тривалий час залишалося відкритим.

Зокрема, працівник не завжди був впевнений чи оплатять йому лікарняний під час чергового простою підприємства.

Дещо прояснив дану ситуацію Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі - Фонд).

 

Так, в своєму листі від 13.05.2011 р. N 04-29-1157 Фонд зазначив, що незалежно від того, чи тимчасова непрацездатність працівника настала до початку простою, чи у період простою та продовжується після його закінчення, оплата днів тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві, здійснюється на загальних підставах і надається у порядку та розмірах, встановлених Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими  похованням» від  18.01.2001 № 2240.

Листки непрацездатності, які припадають на період простою, працівникам має бути оплачено за робочі дні (години) за графіком роботи цих працівників, що пропущені через хворобу.

Також Фонд прокоментував випадки, коли простій був у розрахунковому періоді для розрахунку лікарняних, а саме: час простою не з вини працівника не виключається з розрахункового періоду і, відповідно, оплата за цей час простою враховується при обчисленні середньої заробітної плати для розрахунку допомоги по тимчасовій непрацездатності.

 

Соціальний захист громадян 

{social}