Сосиски з майбутнього

Супермаркет

 

Сьогодні життя таке, що дуже часто ми змушені довірятись невідомо кому і цим самим невідомо чиї кишені наповнювати.

Цієї теми стосуються перш за все супермаркети, клієнтами яких ми є повсякчас. Чому ми маємо довіряти ледь помітним і, можливо, уже не раз наклеєним на етикетку і перебитим датам виготовлення?

Недавно я зайшла в супермаркет «Білла» і зауважила, що в холодильнику з ковбасами, сосисками та м’ясними нарізками ніде немає дати виготовлення, чи, бодай, кінцевого строку споживання. Звичайно я запитала у консультанта про те, де я можу ознайомитись з кінцевим строком споживання, на що вона мені відповіла: «Все свіже!». Моєму обуренню не було меж і вона, зрештою, змушена була показати упаковку від сосисок, де містилась якась дата, як мені повідомили - то була дата виготовлення, але як в супермаркет могли потрапити «сосиски з майбутнього», адже штамп «19.05.2012», а на календарі всього 18 травня?

На запитання, чому я маю довіряти «телепортованим із завтрашнього дня сосискам», консультант відповіла, мов то кінцева дата споживання.

Згодна, консультант могла щось і поплутати, але чому я, як споживач, не маю права знати, що куплений мною ввечері товар на ранок буде вже просто неїстівним? Адже за ст. 1 закону «Про захист прав споживачів» споживач має повне право добровільно ознайомитись (а не кожного разу просити) з інформацією про склад, дату виготовлення та назву виробника, я вже не кажу про ГМО, якого всі зараз так бояться.

Але, напевно, нашим людям байдуже, що вони їдять, бо за мною в черзі стояв дядечко, що весь цей час нервово сіпався і дивувався моїй нахабності, так от - уважним потрібно бути всім, адже невідомо, за вчорашню чи завтрашню ковбасу ви наступного разу віддасте свої кровно зароблені. 

 

 


Соціальний захист громадян