Найбільший столичний туалет України

Туалет

 

Столиця України з гордістю представляє найоригінальніший напівлегальний туалетний комплекс, площа якого становить майже гектар. Місцезнаходження цього дива – кінець вулиці Хрещатик поряд із Бессарабкою.

Комплекс складається з десяти занедбаних будинків, які різні між собою за розмірами, станом та культурною цінністю. Вік цих будинків налічує майже сто років. Раніше в них проживали видатні вчені і громадські діячі, тепер же зовсім незрозуміло, кому належать будинки цього комплексу. В перші роки незалежності дехто, підробивши документи, приватизував цю місцевість і почав планувати зводити нові будівлі. Але, зважаючи на те, що частина цих будинків є пам’ятниками історії та культури, на їх захист відразу кинулись жителі сусідніх будинків.

Уже протягом тривалого часу тривають судові процеси в цій справі, але повертати будівлі громаді Києва чи реставрувати їх поки ніхто не збирається.

А тим часом будинки поволі руйнуються і слугують туалетом, у той час, як десятки тисяч жителів міста «виживають» у комуналках, не маючи ліпшого місця, де проживати, а багата колекція музею Києва перебуває на межі знищення. Як зазначалося вище, площа занедбаної місцевості становить майже гектар, якраз стільки, скільки потрібно для музею Києва, який до сих пір не має власного приміщення.

 

Соціальний захист громадян