«Греческая любовь» или каждый имеет право на счастливую семью?»

26.12.11 18:04

гей парад

 

Как известно, в следующем году планируется проведения гей-парадов ЛГБТ-движением (лесбиянки, геи, бисексуалы и трансгендеры) в городах Украины. Это уже привело к бурному обсуждению и, соответственно, оскорблениям. Стоит ли все этого? Ведь гей- парады проводятся не для того, чтобы показать всем свое отличие, а чтобы люди просто приняли тех, кто немножко отличается от них моделью семьи.

БІДНІСТЬ ПО…

26.12.11 08:26

Бідність

 

Шалений спротив європейців міцною хвилею вдарив по намаганню своїх урядів збалансувати національні бюджети шляхом скорочення соціальних виплат і підвищення пенсійного віку. І це все на тлі зростання цін на продовольство и посткризового безробіття.

Проблема незаконного винищення лісів України

14.12.11 08:17

Винещення лісів

 

У сучасному світі широко відомий афоризм: "До людини – існує ліс, після людини пустеля". Справедливість цього вислову підтверджується на різних континентах і на прикладах багатьох країн. Дуже часто екологічні біди починаються з винищення лісів. Україна в цьому відношенні – не виняток.

Вступ України до Європейського Союзу: міф чи реальність

12.12.11 07:22

Європейський союз

 

Україна вступає центром між Європою та Російською Федерацію і одночасно є полем політичної та економічної боротьби за лідерство двох таборів Європейського Союзу та країн Постряданського простору.

Все о больничном листе

24.05.11 07:44

Больничный

 

Знаете ли вы, что история создания института социальной защиты рабочего класса, а равно и больничных листов, не такая уж и давняя. Все началось с эпидемии холеры в царской России 1866 года и недовольства рабочего класса условиями социальной защиты на рабочем месте. В результате владельцев фабрик и заводов обязали организовать для своих рабочих больницы. Эта история дала начало формированию фабрично-заводской медицины.

Контроль за сплатою єдиного внеску

18.05.11 05:06

Пенсійний фонд

 

Підприємства, що невчасно або не в повному обсязі виплачують заробітну плату, мають пам'ятати про нюанси, пов'язані зі сплатою єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (ЄСВ). Зокрема, про необхідність подавати до банку певні документи при знятті з розрахункового рахунку коштів на виплату заробітної плати

Правові основи діяльності волонтерства в Україні

17.05.11 09:13

Волонтери

 

Волонтерська діяльність є основою побудови та розвитку громадянського суспільства. За останні декілька років в Україні значно збільшилася чисельність осіб, які здійснюють волонтерську діяльність і прагнуть залучитися до участі у ній, що безперечно свідчить про зростаючу роль та потужність волонтерського руху в державі.

Готовимся к проверкам соцстраха

13.05.11 06:54

Проверка соцстраха

 

В последнее время борьба за свои права стала обыденным делом. Каждый прогрессивный и уважающий себя предприниматель считает делом чести обращаться в судебные и правоохранительные органы за защитой своих нарушенных прав.

Правовые нюансы деятельности интернет-магазинов

28.04.11 12:19

Интернет магазин

 

Интернет-магазины – это низкие цены. Поскольку владельцу не нужно оплачивать баснословную аренду нежилых помещений, выделять деньги на расходы по охране и содержанию торговых залов, нет нужды тратиться на наем и обучение продавцов, и в конце концов не нужно оплачивать услуги посредников.

Як держава обкрадає пенсіонерів…

14.04.11 09:13

Пенсіонери

 

Ось уже більш як два роки поспіль держава продовжує безкарно ошукувати пенсіонерів.

І без того знедолені люди, отримуючи копійки пенсії, вимушені йти працювати щоб якось забезпечити своє заклопотане існування. Але, більшість з них навіть і не здогадується, що недоотримують щомісяця від 200 до 1 000 гривень чесно заробленої пенсії.