Бездомные Украины к ЕВРО-2012 готовы?

21.05.12 06:35

Бомжи и Евро 2012

 

Украинские бездомные на ІХ чемпионате мира по футболу среди бомжей в прошлом году заняли 8-е место среди 48-ми сборных. В четвертьфинале наши, в ожесточенной борьбе уступили шотландцам (5:6).

Людиноцентрична орієнтація адміністративно-правового регулювання суспільних відносин. Реординаційні відносини

19.05.12 18:13

Суспільство

 

Для пострадянских країн процеси переорієнтації державної політики є процесом надзвичайно складним. За радянських часів діяв принцип «людина для держави», від якого нині намагається відмовитись Україна. Проте процес переорієнтації державного управління на людиноцентричний підхід, в основі якого покладена схема взаємодії «держава для людини» є вкрай складним.

Сосиски з майбутнього

18.05.12 19:18

Супермаркет

 

Сьогодні життя таке, що дуже часто ми змушені довірятись невідомо кому і цим самим невідомо чиї кишені наповнювати.

Цієї теми стосуються перш за все супермаркети, клієнтами яких ми є повсякчас. Чому ми маємо довіряти ледь помітним і, можливо, уже не раз наклеєним на етикетку і перебитим датам виготовлення?

Сколько стоит «бесплатная» медицина?

14.05.12 06:18

бесплатная медицина

 

Отшумели торжества с праздничным фейерверком, посвященные 67-й годовщине Победы в Великой Отечественной войне и весь украинский народ вернулся в «радостные» будни, а наши доблестные ветераны-орденоносцы, до очередного праздника, опять превратились в обычных пенсионеров со своими проблемами…

У кущах від блискавки не сховаєшся

11.05.12 06:13

Блискавка

 

Останні роки клімат у нашій країні суттєво змінився. Все частіше з’являються сильні урагани, зливи, грози тропічного характеру, а не звичного, більш безпечного для нашої місцевості з помірно-континентальним кліматом. Щорічно з’являється все більше інформації про пожежі, викликані ударом блискавки, про загиблих чи постраждалих під час грози людей, хоча лише кілька років тому гибель людей в грозу в наших краях була рідкістю.

Осторожно – мошенники!

10.05.12 13:44

Мошенники

 

Идеи получения денежных средств из воздуха по-прежнему актуальны и всегда будут получать все новые оттенки. К уже описанным разводам населения со звонками на номера, начинающиеся с кодов 070 и 090 добавился любопытный момент.

Напомню, речь идет о подаче привлекательных объявлений, например, об устройстве на работу…

Ми молоді – і це проблема!

03.05.12 06:42

Молодь

 

Часи змінюються і люди змінюються з ними. Наразі сучасна молодь хоче встигнути все, сміливо йде вперед, хоче все на собі випробувати. Тому, ступивши на шлях особистого, самостійного життя, не залежного ні від кого, молодь стикається із першими проблемами та неприємностями, до яких вона ще не є готова на всі сто відсотків. І добре, коли поруч є рідні люди, які допомагають та підтримують. А якщо немає…

Найбільший столичний туалет України

24.04.12 08:18

Туалет

 

Столиця України з гордістю представляє найоригінальніший напівлегальний туалетний комплекс, площа якого становить майже гектар. Місцезнаходження цього дива – кінець вулиці Хрещатик поряд із Бессарабкою.

Кому доверить свои деньги?

24.04.12 07:11

Банк

 

Что лучше стабильность или высокий процент? Больше всего уровень вкладов вырос у государственного банка, который дает далеко не лучшие проценты.

Как сообщает Ассоциация Украинских Банков, наиболее охотно украинцы несут деньги в ПриватБанк, Ощадбанк и Сбербанк России.

СТОП

09.04.12 07:11

Стоп

 

Читая новости, создается впечатление, что рядовой украинец может просто «не дожить» до конца света, конечно если таков состоится в декабре этого года, дальше не хочется даже прогнозировать. Вас интересует почему?