Развал и схождение или в помощь украинскому избирателю. Часть 1. Схождение

27.06.12 07:07

Развал и схождение или в помощь  украинскому избирателю. Часть 1. Схождение

 

Бурлящий котел, в котором варится украинская оппозиция, у многих избирателей не вызывает особого интереса, а некоторые и вовсе брезгливо воротят носы от этого варева. Мол, все они одинаковые, «обое рябое» и все в таком духе. Да, безусловно, так проще, удобнее, можно прикрываясь идеологией «противсихства», не включать мозги и не брать на себя никакой ответственности. Ответственности человека и гражданина.

Borshtsh, please І ПРО ІНШУ ЄВРО-ЇЖУ

22.06.12 19:40

Borshtsh,  please  І  ПРО  ІНШУ  ЄВРО-ЇЖУ

 

Чи доводилось вам у час Євро-2012 бувати в кафе чи ресторані? Якщо так, то ви напевно знаєте, що підприємливі власники закладів харчування заздалегідь подбали про наявність двох меню - одне для українців (щоб не втрачати потенційних постійних клієнтів), інше - для іноземців. Причому вартість їжі у другому значно вища за ціну першого.

Євробойкоти: політична допомога Європи чи руйнація України?

22.06.12 13:42

Євро 2012

 

Останнім часом стає все цікавіше: європейські країни бойкотують Євро-2012 в Україні чи все ж таки Україну як державу.

«Євро» у нас всюди (у когось навіть у кишенях)…

16.06.12 13:38

Євро 2012

 

Євродурман уразив здоров’я українських громадян. Євроінтеграція всюди: у розмовах на кухні, на рекламних щитах, на ТБ, в обіцянках політиків, у мистецтві... Люди, а чи готові ви до євровідповідальності?

Регіональний розкол в УПЦ МП

08.06.12 15:34

Українська православна церква

 

Поділити Українську православну церкву (МП) на округи, підпорядкувати Москві та послабити роль митрополита Київського – вдалий політичний крок на зближення «братніх народів». А може, саме в цьому полягає ідея «російського миру», яку невтомно проповідує патріарх Кирило під час кожного візиту в Україну.

Проблема виховання нації

04.06.12 08:17

Виховання нації

 

Останні декілька сторіч світової історії навряд чи можна назвати світлими сторінками в «книзі буття» - війни та революції зміняли одна одну, і люди гинули лише через прагнення умовно-вищого класу населення мати те, що практично вони мати не могли.

Війни велися за розмежування сфер впливу, а відповідно – за владу, наскільки б ефемерною вона не виявлялась. Люди гинули по слову правителя, допоки вірили, що його влада дана вищими силами.

Двомовність. Як це може бути?

30.05.12 18:25

українська мова

 

Як відомо закляті вороги української мови Сергій Ківалов та Вадим Колісниченко внесли на розгляд закон, за яким в 13(!!!!!) українських регіонів з 27 матимуть дві державні мови в тому числі і Київ.

То як це може бути? Тільки-но Київ почав потроху реанімовуватись від російської: як не як, але молодь і школярі внаслідок навчання на українській розуміють, знають Кобзареву мову і часто розмовляють нею.

Людиноцентричні засади державного соціального захисту громадян. Проблема бідності

26.05.12 13:19

Бідність

 

Вперше термін "соціальний захист" вжитий в США у 1935 р. з прийняттям закону США про соціальний захист (Social Security Act) і поступово розповсюдився на всі західні країни. Під системою соціального захисту більшість сучасних економістів розуміють сукупність законодавчо визначених економічних, соціальних, юридичних гарантій і прав, соціальних інститутів та установ, що забезпечують їх реалізацію та створюють умови для підтримки життєзабезпечення і діяльного існування різних соціальних верств і груп населення, передусім соціально вразливих.

Дамоклов меч ювенальной юстиции

23.05.12 07:31

Ювенальная юстиция

 

.... Юля вышла из квартиры в общую гостиную. И только открыла дверь - как кто-то ударил ее по голове ... Мимо нее пронеслись мужчины с автоматами. «Грабят?
Но у меня ничего нет. Кроме сына ... »
Юля хотела броситься к Павлику, но ноги не слушались. По стене она досталась своей квартиры. Там уже разглядела, что мужчины одеты в милицейскую форму, что вместе с ними участковый врач из детской поликлиники и «леди» из органов опеки ...

«Гав!» або бродячі собаки наступають

22.05.12 17:54

Собака

 

Бродячі собаки - нестерпний прищ у важкодоступному місці, який ніби і болить владі, про який час від часу говорять, але нічого і ніяк з цим не можуть зробити.

Проти відлову і примусового присипання повсякчас постають захисники тварин, які лише за гуманні методи поводження з тваринами, а матері, яких також цікавить гуманне поводження з їхніми дітьми бояться випускати малечу з дому без нагляду.