Нюанси укладання шлюбного договору

03.12.12 09:14

Нюанси укладання шлюбного договору

 

Перед весіллям рідкісна пара замислюється про те, яким може вийти розлучення. Майбутнє здається безхмарним і повним щастя, і говорити в такі моменти про розподіл майна або розірвання шлюбу здається блюзнірством.

Своє, рідне…

06.11.12 13:38

Своє, рідне…

 

На щорічному міжнародному форумі «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» міністр палива, енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко заявив про перехід України з імпорту енергоресурсів на споживання власних. Тож які є альтернативи російському газу? Що потрібно для того, аби Україна змогла повністю забезпечити себе власними енергоресурсами?

Електронна книга: користь та небезпека

27.10.12 09:16

Електронна книга: користь та небезпека

 

Про важкий стан екології сказано вже багато, крім того, не менше інформації можна почути про знищення дерев, які використовуються для виробництва книжок чи інших видів видань.

Наступ у всіх напрямках

16.10.12 06:49

Наступ у всіх напрямках

 

На тлі нестабільних відносин з Росією та ЄС в України з’явився новий, не такий вибагливий, стратегічний партнер – Китай. Всесвітня експансія Піднебесної досягла України. Плюс – вкрай необхідні наразі фінансові ресурси, мінус – перетворення України на сировинну колонію Китаю.

Мобільний телефон – небезпечна необхідність

14.10.12 12:07

Мобільний телефон – небезпечна необхідність

 

Мобільний телефон нині найпопулярніший засіб комунікації. Перший дзвінок з мобільного було здійснено 1973 року. Не зважаючи на те, що тоді він важив близько двох кілограмів и міг працювати лише 35 хвилин, все ж цьому пристрою судилося стати найважливішим досягненням ХХ століття.

А яка нам вигода?

09.10.12 07:04

А яка нам вигода?

 

20 вересня 2012 року для України, Росії та Білорусі набув чинності Договір про зону вільної торгівлі в межах СНД. Що це? Стратегічний хід чи пропагандистський передвиборчий захід, і чим це обернеться для економіки України?

Інтернет церква: за та проти

06.10.12 09:21

Інтернет церква: за та проти

 

Нині Інтернет по справжньому охопив усі сфери життя суспільства. Вже не вважається новим таке явище як Інтернет-церква, але все ж, її поява викликає суперечне ставлення як у звичайних людей, так і у священослужителів.

Як соціальні мережі впливають на сучасну людину

30.09.12 12:06

Як соціальні мережі впливають на сучасну людину

 

Інтернет-мережа вже стала незамінним атрибутом життя майже для кожної людини, особливо це стосується підлітків, котрі часто розпочинають свій день з перегляду повідомлень у соціальних мережах.

Чому в Україні так багато безпритульних дітей

24.09.12 07:17

Чому в Україні так багато безпритульних дітей

 

Відповідно до офіційної статистики в Україні нараховується близько 27 тис. безпритульних дітей. Але виявити їх реальну кількість дуже важко. Так, оприлюднено й іншу статистику, за якою ця цифра вища у кілька разів.

Міф про соціальні мережі

21.09.12 14:51

Міф про соціальні мережі

 

Нещодавно, в усіх засобах масової інформації з’явилась теорія німецького психолога Кристофера Мюллера, що рівень активності людини в соціальній мережі може дати уявлення про її психічне здоров’я. На думку науковця низька активність є небезпечним синдромом, та може бути приводом відмови працівнику роботодавцем. Чи така теорія поширюється і на наші терени?